Egyetemi Hallgatói Önkormányzat

Kedves Hallgatótársaink!

Ezúton is köszönt benneteket az Óbudai Egyetem Egyetemi Hallgatói Önkormányzata!

Gratulálunk a sikeres érettségi vizsgákhoz, a sikeres felvételhez és reméljük, ez az eredményesség nem hagy alább később sem.

Ugyan hosszú út áll még előttetek mire kikerültök a diplomások világába, mi mégis azt szeretnénk, ha az itt eltöltött időtökre mindig egy kedves emlékként tekintenétek vissza.

Az Egyetemi Hallgatói Önkormányzat, illetve a karok Részönkormányzatai is egész évben fáradhatatlanul azon dolgoznak, hogy egyetemi éveitek a lehető legjobban, zökkenőmentesen, eseménydúsan teljenek.

Amennyiben kérdésetek, kérésetek adódna, legyen az ösztöndíjjal, tanulmányi ügymenetellel, kollégiummal vagy tehetséggondozással kapcsolatos, kérünk Titeket, hogy bizalommal keressétek meg a Hallgatói Önkormányzatot, bizton állíthatjuk, hogy minden problémára van megoldás, minden kérdésre van válasz.

Az alábbiakban éritek el irodánkat:
1084 Budapest, Tavaszmező utca 15-17. TA épület, alagsor, EHÖK Iroda

Nyitvatartás:
Hétfő-Csütörtök: 09:00-16:00
Péntek: 09:00-14:00

ehok.iroda@hok.uni-obuda.hu

Telefon:
06-1-666-5059

Kívánunk nektek gyors beilleszkedést az egyetem világába, illetve sikerben és kreditekben gazdag féléveket!Csatlakozz a Gólya csoportunkba, hogy ne maradj le semmilyen fontos évközbeni információról:

Az alábbi oldalakon is elérsz minket, ahol sok hasznos információt megtalálhatsz az ösztöndíjainkkal, illetve egyetemi hallgatói rendezvényeinkkel kapcsolatban:

Weblapunk, ahol minden fontos információt megtalálsz, úgy mint ösztöndíjlehetőségek, kollégium és SZOCTÁM:

EHÖK