ADATEGYEZTETÉSI NYILATKOZAT – Tanulmányi iroda Skip to main content
ADATEGYEZTETÉSI NYILATKOZAT

A csillaggal (*) jelölt mezők kitöltése kötelező.

Általános adatok

Nem kell kitölteni, ha nem rendelkezett az Egyetemen vagy jogelőd intézményeiben folytatott tanulmányai során Neptun azonosítóval, vagy nem emlékszik a Neptun azonosítójára. Neptun azonosító és belépési jelszó iránti igényét az űrlap alján lévő nyilatkozati résznél jelezheti.
A Neptun rendszerbe történő belépésre - az adategyeztetést követően – szükség lesz, így ha nem tud belépni az Egyetem Neptun rendszerébe, akkor mindenképpen igényeljen azonosítót és jelszót.

Lakóhely adatai

Elérhetőségi adatok

Erre a címre kap megerősítést 5 munkanapon belül, hogy a jelentkezési űrlapot kitöltötte, és az adategyeztetést, valamint az oklevélre való jogosultság ellenőrzését az Egyetem megkezdte.
Erre a címre kap tájékoztatást minden további, az oklevél kiállításával kapcsolatos teendőről is.

Személyazonosító okmány adatai

Képzési adatok

Oklevél átvételének módja

A postai kézbesítés az oklevél kiáll ítását és aláírását követően a megadott értesítési címre történik, tértivevényes hivatalos iratként, a postázási költség térítési díjának átutalása és befizetése után. A díjat a Neptun rendszeren keresztül lehet kiegyenlíteni, ennek módjáról (átutalási és teljesítési információkról) tájékoztatást küldünk minden igénylőnek a megadott e-mail címére.
A személyes átvétel módjáról e-mailben kap tájékoztatást az oklevél elkészültét követően.
A választás később módosítható.

Értesítési cím

Csak akkor kell kitölteni, ha az oklevél átvételének módjaként a postai kézbesítést választotta.

Adatkezelési és adatvédelmi nyilatkozatok

Az adatkezelési tájékoztató ITT érhető el.

Nyilatkozat Neptun azonosítóval és Neptun jelszóval kapcsolatban