Egyetemi Hallgatói Önkormányzat

Kedves frissen felvételt nyert Hallgatók!

Ezúton is köszöntünk benneteket az Óbudai Egyetem „négy virtuális fala” között! Gratulálunk a sikeres érettségi vizsgákhoz, és reméljük, ez az eredményesség nem hagy alább később sem. Ugyan hosszú út áll még előttetek mire kikerültök a diplomások világába, mi mégis azt szeretnénk, ha az itt eltöltött időtökre mindig egy kedves emlékként tekintenétek vissza. Az Egyetemi Hallgatói Önkormányzat, illetve a karok Részönkormányzatai is azon dolgoznak, hogy egyetemi éveitek a lehető legjobban, zökkenőmentesen, eseménydúsan teljenek. Amennyiben kérdésetek, kérésetek adódna, kérünk titeket, hogy bizalommal keressétek meg a Hallgatói Önkormányzatot, bizton állíthatjuk, hogy minden problémára van megoldás, minden kérdésre van válasz. Kívánunk nektek gyors beilleszkedést az egyetem világába, illetve sikerben és kreditekben gazdag féléveket!

E-Szoctám rendszerünkben széleskörű tájékoztatást találtok a szociális ösztöndíj megpályázásának menetéről, a szükséges dokumentumokról, illetve a rendszer használatáról.

Összegyűjtöttünk néhány hasznos linket az oldalunkon, melyek többek között a kari Részönkormányzatokkal és a “Gólyacsoportokkal” kapcsolatosak.